Social Image Fallback

Hiswa Blauwe vlag Golden Anchors

Nieuwe collega Annebelle en promotie Marieke

Wij stellen graag onze nieuwe collega aan u voor. Annebelle Sinke (22 jaar) is deze maand ons team komen versterken als Front Office medewerker. Zij komt uit Huizen en heeft hiervoor als grondstewardess gewerkt bij FLYBE. Daarvoor deed zij de Opleiding Luchtvaartdienstverlener in Amersfoort. Annebelle is een échte levensgenieter en houdt van uitgaan en shoppen. Haar favoriete vakantieland is Griekenland, maar dat slaat ze deze zomer een keer over. Waarschijnlijk is zij op één van de Nederlandse plassen te vinden met een gehuurde boot.

Annebelle vervangt collega Marieke Janssen-Akkerman 

Zij wordt Office Manager en vervangt Kim Hess die binnen onze groep is gepromoveerd tot Marina Manager van Marina Muiderzand.   

 

Delen